Kurumsal

...

İhya Giyim, 1998 yılında Adapazarı'nda hizmet vermeye başlayan İHYA GİYİM ,süre gelen yıllar içerisinde ürün yelpazesini genişletmiş ve Türkiye genelinde satış noktaları oluşturarak Türkiye'nin önemli firmaları arasında yerini almıştır.

İhya Giyim, Hızla büyüyürek devam ettiği bu sektörde 2010 yılında İstanbul /Çağlayan da hizmete açtığı fabrikasıyla kendi markasının üretimini başladı.

İhya Giyim, Bugün MASSİMO DONNA markasıyla yurtiçi ve yurtdışı ihracatında var olarak sektörün en iyisi olma yolunda devam etmekteyiz.

Rahatlık ve şıklık aynı anda… Sadeliğin tasarımda vücut bulduğu ayrıcalıklı kesimlerine bir yenisini ekleyen MASSİMO DONNA, desenli pantolonu ile cesur hanımların gardırobuna hitap ediyor.Klasik çizgilerden ayrılmadan farklı olabilmenin somut karşılığı olan MASSİMO DONNA’nın yeni sezon siyah gömleği ile MASSİMO DONNA’nnn dökümlü ve desenli pantolonu yalın ve bir o kadar çarpıcı şıklığı sunuyor. Gece ve gündüz davetlerin kendine güvenen duruşu niteliğindeki bu kombinasyon İhya Giyim hanımlarının gözünden kaçamayacak. Sadelikteki ayrıntıların değerine ve etkisine inananlar için…

Bütünlüğün Tek Başına Uyumu… Bazen ne giyeceğini uzun uzun düşünmek istemez insan. Üzerine bir tunik geçirip çıkmak ister. MASSİMO DONNA Sonbahar-Kış sezonunda bu ihtiyaca fazlasıyla yanıt veriyor. Hareketli kesimi ile havalı ve şık olmanın yanında rahatlığa önem veren kararlı İhya Giyim hanımlarının tercihi… Detaylarda birinci sınıf işçiliğin göstergesi olan zarafet MASSİMO DONNA’nın bu sezon her tasarımında kendini gösteriyor. Tek parça ile şıklığın bütünlüğüne ulaşmak isteyenler için…